Rudens nāk ar saviem priekiem…

Jau tradicionāli oktobrī tiekamies Lapu ballē, lai sagaidītu rudeni un priecātos par tā krāšņumu. Šogad tas notika 12. oktobrī, kad visi skolā ieradās ar izveidotiem tērpiem, kuros galvenais akcents bija dažādu koku lapas. Notika lapu tērpu modes skate, kuru vērtēja žūrija. Bija vairākas nominācijas, kā arī tikai izvirzīta skatītāju simpātija. Šogad par Lapu pavēlnieci kļuva – Anna Adamovska un par Lapu pavēlnieku – Andrejs Adamovskis.

Īpaši gaidīts notikums notika 19. oktobrī – Rudens tirdziņš!  Lielākā daļa skolēnu piedalījās ar pašceptiem gardumiem un pašgatavotiem darbiņiem. Tirdziņa laikā tika apbalvoti tie skolēni, kuri bija piedalījušies izstādē “ Rudens veltes” skolā – Valdemārs Veske, Endija Libķena, Daniela Ozola, Annike Sprūde, Dāvis Kronbergs un īpaši Miks Ķergalvis, kuram bija ļoti interesants darbiņš.

Paldies Otaņķu pagasta senlietu krātuves vadītājai Leldei Rātei par ideju Rudes sākumskolas konkursam  “Rudens senās Nīcas dziesmās”. Daudzi nobalsoja par savu favorītu gan klātienē, gan virtuāli Instagram kontā. Tieši skolēnu gardumu Rudens tirdziņā Tautas namā tika apbalvoti populārāko mākslas darbu autori. Publikācija ir arī Otaņķu senlietu Instagram vietnē.

Paldies skolēnu vecākiem par atbalstu!

Direktores vietniece ārpusstundu darbā Evita Ločmele