Rudens tirdziņš

Jau par ikgadēju tradīciju Rudes skolā ir kļuvis rudens tirdziņš. Šogad tas norisinājās 19. oktobrī. Tā laikā skolēni paši vai kopā ar vecākiem tirgoja pašceptus gardumus un pašdarinātas lietas. Iepirkties tika gaidīti skolēni, skolotāji, skolas darbinieki, kā arī ikviens Rudes iedzīvotājs.

Skolēni rudens tirdziņā pircējus lutināja ar pašmāju medu, pašdarinātām rotām, kā arī dažādiem konditorejas izstrādājumiem – kūkām, kēksiem, picām, saldajiem groziņiem un cepumiem.

Šāda veida tirdziņu organizēšana ļauj skolēniem iegūt pirmo pieredzi uzņēmējdarbībā – iegādāties izejvielas, pagatavot produktu un pēc tam to pārdot tā, lai būtu peļņa.

No tirdziņa apmeklētājiem tika dzirdētas labas atsauksmes un vēlmes redzēt šādus tirdziņus biežāk. Paldies visiem tirgotājiem un pircējiem!

Skolotāja Jolanta Čaure