Rudes bērnudārza rotaļu laukuma sakopšana

Rudes bērnudārza rotaļu laukumā katru gadu kaut kas tiek pielabots, atjaunots, atsvaidzināts. Šajā vasarā laukums kļuva vēl bagātāks ar trīs jauniem objektiem – diviem transporta līdzekļiem un nelielu galdiņu. Vecāki un bērni vēlējās, lai laukumā būtu vairāk aktivitātes, tādēļ ilgi nedomājot ķērās pie darba. Radās labas idejas, ka ar pašu spēkiem var kaut ko izgatavot no lietotām automašīnu riepām. Tā arī tapa automašīna no multfilmas – galvenais varonis zibens Makvīns un vēl kuģītis ar skaistiem karodziņiem mastā un neliels galdiņš.
Kamēr bērni jūlija mēnesī izbaudīja brīvdienas, vecāki čakli pastrādāja. Tēti raka, zāğēja, cēla un vēla, bet mammas uzņēmās krāsošanas darbus. Gala rezultātā ir prieks gan bērniem, gan vecākiem.
Nu puiši var vizināt meitenes, bet meitenes servēt pusdienu galdu.
Paldies visiem, kas pielika savu roku rotaļu laukuma sakopšanā!

Skolotājas Agnese un Dagnija