Tēvu diena un Dzejas dienas

Tāpat kā māmiņām ir Māmiņdiena, tā arī tētiem ir sava īpaša diena, Tēvu diena, kad viņus visdažādākajos veidos mīļi sveic un pateicas par viņu rūpēm un gādību.

Rudes skolā jau par tradīciju ir izveidojies šo dienu aizvadīt īpaši. Šogad mūsu skolā šo dienu aizvadījām 7. septembrī. Visas dienas garumā tika organizētas dažādas aktivitātes – apsveikumu gatavošana, foto izstādes veidošana, kurā bērni redzami kopā ar saviem tētiem, kā arī skolēniem bija iespēja visu dienu pavadīt tēta mīļākajā cepurē un pašu veidotās ūsās.

Skolēni dalījās patiesi skaistās un iedvesmojošās bildēs un stāstos par saviem tētiem un viņu kopā pavadīto laiku.

Septembris ir arī Dzejas dienu mēnesis.

Mūsu skolā Dzejas dienas kļuvušas par tradīciju. Šogad Dzejas dienu moto – “Simts rindas Latvijai”. Visus radošos darbus veltījām Latvijas simtgadei.

Dzejas dienu noslēgumā dalījāmies pieredzē, lasījām savus radošos darbiņus, iepazināmies ar to, kā bērnu  dzeju  izmanto  par sižetu multiplikācijas filmā.

Skolotājas Jolanta Čaure un Jana Boze