Vasaras ekskursija uz Poliju

Saistīts attēls
Tieši 20 gadus atpakaļ notika pirmā Rudes pamatskolas skolēnu ekskursija uz Norvēģiju. Un aizsākās jauka tradīcija Rudes pamatskolas skolēniem, skolas darbiniekiem, viņu ģimenes locekļiem un draugiem organizēt ekskursijas uz tuvākām vai tālākām ārzemēm. Šo gadu gaitā ir daudz kas redzēts un piedzīvots.
Šogad plānā bija iepazīt tuvāk Poliju. Tikko atgriezāmies no 3 dienu ekskursijas, kurā izzinājām Varšavas un Krakovas vēsturi, pastaigājāmies šajās vecpilsētās, aplūkojām to nozīmīgākos objektus un izjutām šo pilsētiņu burvīgumu. Izbaudījām ūdens priekus ūdens atrakciju parkā Krakovā. Pabijām ļoti aizraujošā ekskursijā 130m dziļumā Veļičkas sāls raktuvēs. Un, protams, mielojām acis un iepirkāmies suvenīru veikaliņos.
Šāda ekskursija ir arī lielisks veids, kā reālajā dzīvē apgūt finanšu plānošanas prasmes, prasmi orientēties pēc kartes svešā pilsētā, plānot laiku, patstāvīgi pieņemt lēmumus, prasmi komunicēt un sadarboties savā starpā. Skolēni varēja pārbaudīt un praktizēt arī savas svešvalodu zināšanas un izjust to nepieciešamību.
Trīs dienās uzzinājām daudz ko jaunu, interesanti pavadījām laiku un lieliski atpūtāmies.
Direktores vietniece audzināšanas jomā Dace Kalēja