Zinību diena 2017

Marsels Mokorenko, Andrejs Adamovskis, 1.un 5.klases audzinātāja Evita Ločmele

Ar miglainiem rītiem un aizejošiem stārķu kāšiem pietuvojies septembris un Zinību diena. Rudes pamatskola šogad durvis vēra 38 pamatskolas skolēniem un 15 pirmsskolēniem. Ar prieku un satraukumu sirdī ieradās gan skolēni, gan viņu vecāki. Rīts iesākās ar svinīgo līniju, ar skolas himnu, Nīcas novada domes priekšsēdētāja Agra Petermaņa uzrunu, Otaņķu pagasta pārvaldes vadītājas Andas Veideles sveicieniem. Ar aplausiem sveicām 1.klases skolēnus, kuri skolā ieradās motorizēti. Kā pārsteigums sekoja cirka studijas “Beztemata” uzstāšanās ar žonglēšanas demonstrējumiem, vienriteņa braukšanas meistarklasi un, protams, trikiem, kuru demonstrēšanā iesaistījās arī paši skolēni. Pozitīvi, smaidoši bērni devās uz savām pirmajām klašu stundām, lai kopīgi pārrunātu vasaras svarīgākos notikumus un to, kāds būs šis jaunais mācību gads.

Skolas direktore Inguna Lībeka